Tedaviler

Anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin alanında öncü hastanelerinde, uzman doktorlar eşliğinde tedavinizi şimdi planlayalım.

Obezite Tedavileri

Tüp mide (küçültme) ameliyatı, mide balonu ve mide botoksu ile yeni bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

Şeker Hastalığı Ameliyatı

Tip 2 diyabetin cerrahi tedavisi ile şeker hastalığı rahatsızlığınızdan bir saatlik ameliyat ile kurtulabilirsiniz.

Kanser Tedavileri

Ameliyat gerektiren tedaviler. Radyoterapi ya da kemoterapi ihtiyaçlarınız için doğru çözümler üretebiliriz.

Diş Tedavileri

İmplant, kaplama, kanal tedavileri ya da gülüş estetiği gibi konularda hayal ettiğiniz gülüş tasarımını birlikte planlayalım.

Saç Ekimi

FUE ve DHI yöntemlerinden sizin için uygun olan yöntemi saç ekimi doktorumuzla birlikte belirleyebilirsiniz.

Estetik Ameliyatlar

Meme estetiği (büyütme-küçültme), liposuction, karın germe, brezilya popo estetiği gibi talepleriniz için rekabetçi fiyatlar sunabiliriz.

Göz Ameliyatı

Lazer ameliyatları ya da akıllı lens tedavileri için son teknoloji cihazları içeren anlaşmalı hastanelerimizden sizin için fiyat alalım.

Burun Estetiği

Doğal görünümlü, hızlı iyileşen yeni nesil rinoplasti ameliyatı ile hayal ettiğiniz buruna sahip olabilirsiniz.

Yurtdışında Yaşayan Hastalar için Sürecimiz

Bizimle nasıl iletişime geçeceğiniz ve tedavi araştırması hakkında detaylı bilgi isteyenler için hizmetimizin nasıl çalıştığı konusunu merak mı ediyorsunuz? Kuruluşumuzun dinamiklerinin nasıl işlediğini adım adım anlatan kılavuzumuza göz atın.

1. İlk İletişim

Yurtdışında yaşayan ve tedavi olmak isteyen hastalarımız, sabit hatlarımızdan veya WhatsApp üzerinden konularında uzman koordinatörlerimizle ilk iletişimi kurar ve süreci birinci ağızdan dinlemiş olur.

Operasyon sürecine karar veren ve operasyon için uygun niteliklere sahip olan hastalar, gelecekleri günü en az 1 hafta öncesinden koordinatörlerimize ileterek tedavi için ilk adımı atmış olur.

2. Hastaneye Giriş

Operasyona karar veren ve gününü kararlaştıran hastalar, uçak bilgilerini koordinatörlerimizle paylaşır ve havalimanına ilk indiği anda ekibimiz tarafından VIP araç ile karşılanarak hastaneye kadar eşlik edilir.

Hastaneye ilk adımı atan hasta, hastane görevlileri tarafından karşılanır ve yatış işlemleri başlar. Yatış işlemlerin ardından hastaların detaylı check-up programı başlamış olur. Bu check-up programında, hastaların sağlık değerleri detaylı olarak kontrol edilir.

3. Operasyon Sonrası

Check-up programında, tedavi için bir engel bulunmayan hastalar bir sonraki gün veya aynı gün operasyona girmiş olurlar.

Operasyonlar yaklaşık 1 saat sürmekte ve operasyon sonrası hastalar 2 gece 3 günlük hastane evrelerinin ardından hastaneden taburcu edilmekte ve VIP aracımız tarafından havalimanına yolcu edilmektedir.

4. Evinize Dönüş

Operasyon ve kontrol süreçleri tamamlanan hastalar yurtdışına döndüklerinde gündelik hayatlarına kaldığı yerden devam edebilmektedir.

Yurtdışına dönüş ardından kontrollerimiz kaldığı yerden devam etmektedir. Hastalar, ekibimiz ve doktor asistanları ile diledikleri zaman WhatsApp üzerinden görüşebilmektedirler.

5. Kontroller

Doktorların istediği kontroller için hastalarımızın bulunduğu ülkelerde aile doktorlarından istenilen tetkikleri rahatça yapabilmekte ve bu sonuçları WhatsApp üzerinden doktorumuza ulaştırabilmektedirler.