Anlaşmalı Hastaneler, Klinikler, Doktorlar

Istanbul Goztepe Medicalpark Hospital
Göztepe Medicalpark

Organ nakli merkezi, kemik iliği nakli, onkoloji merkezi, tüp bebek ve beyin cerrahisi merkezi ile dünya standartlarında bir hastane olarak hizmet veriyor. PET-CT, bilgisayarlı ışın tedavisi planlamada modern tıp teknolojisinin son ürünü olan Lineer Akselatör cihazı gibi ileri tanı ve tedavi üniteleri bulunuyor. 

Istanbul Maltepe Medicalpark Hospital
Maltepe Medicalpark

Nörolojiden ürolojiye, kulak burun boğazdan kalp ve damar cerrahisine uzanan geniş branş çeşitliliği ile hizmet veren VM Medical Park Maltepe Hastanesi 20 bin m²’lik kapalı alanda 7 ameliyathanesi ve 300’ü aşkın çalışanıyla sağlık ve iyi yaşama dair tüm ihtiyaçlara teknolojik altyapısı ve güncel tedavi yöntemleriyle çözümler sunmaktadır. 

Istanbul Florya Medicalpark Hospital
Florya Medicalpark

Tüm branşları barındıran bir üniversite hastanesi olan İAÜ VM Medical Park Florya Hastanesi sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimsiyor. Uluslararası kalitede hizmet veren olan hastane; kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, obezite cerrahisi, onkoloji gibi branşlarda ön plandadır.

Yakup Duman
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Doğru Hastane ve Doktor Tercihi

Anlaşmalı hastanelerimiz ve doktorlarımız, dünya standartlarında ileri tanı ve tedavi yöntemleri, hasta odaklı kusursuz otelcilik hizmetleri, uzman ve akademik hekim kadrosuyla tüm branşlarda hasta kabul etmektedir.

Son teknoloji ameliyathaneleri ve yüzlerce çalışanıyla sağlık ve iyi yaşama dair tüm ihtiyaçlara tıbbi altyapısı ve güncel tedavi yöntemleriyle çözümler sunmaktadır. 

Hasta ve yakınlarının konforu ön planda tutulan bu kişiselleştirilmiş hizmette, 5 yıldızlı otel konforu oluşturulmaktadır.

Tüm odalarda yerli-yabancı kanalların izlenebileceği televizyondan, internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden, ibadethane, otopark, vale gibi hasta ve hasta yakınlarının kolaylıkla ulaşabileceği özel hizmetler arasında konumlandırılmıştır.